21 thoughts on “DC Universe Online (Free acc.) – Gameplay / Videonahrávka – 1 – {Eng / Cz}

 1. Uff Ta začiatočné Intro je parádne presne podla mojho gusta 🙂

  To ty hráš na svojom PC ?

  Otázka sú tieto hry náročne na internetové pripojenie ( MMO ) ?

  Inač Ja sa chystám teraz tieš premierovo zahrať prvé MMO a to secret World to má velmi zaujalo !

 2. @SaintsRoowStrory MMOčka bývají velmi náročné na připojení, ale já mám 400 kB za sekundu stahování a uploadování 15 kB za sekundu (dosti nahovno), přesto to jede dobře (a když se to seká, tak si stěžujou i ostatní na tzv. server lag) 🙂
  Jinak samozřejmě, PC ale můžeš hrát i na PS 3 tuším.
  Secret World jsem se taky zaregistroval, ale na tohle asi mít nebude ….

 3. @Templayer OMg tak to je fakt super 🙁 OMG moj net is dead 😀 ale nevadí mne sa páči na tom secred world ta tajomnosť robí to Funcom to su machri … hral si od nich The longest Jurney ? či ako sa to volá ?

 4. @Templayer Tak to neviem ale oni vedia robiť hry 🙂 oni už aj maju za sebou MMo hry však vieš 🙂 podporím ich kúpov secret world 🙂

 5. @SaintsRoowStrory Být tebou zkusím tohle – je to zadarmo, a za zkoušku nic nedáš.

  Je to ale hodně nefunkční, pokuď bys s tím mněl problémy, tak mně kontaktuj, sám jsem přes týden projížděl fóra a dával všechny možný řečení dohromady, než se mi to podařilo rozjet.

 6. @LostHarlem Díky za komentář.

  HD qualita, dlouhá délka, komentář ke hraní a video má i překlad do češtiny -> Jak moc profesionální může video být? 🙂

 7. @LostHarlem A taky tě vítám na kanálu, pokuď by ses chtěl podívat po něčem, to by tě určitě zaujalo/zajímalo, mrkni se na na moje stránky, je tam přehledný stručný seznam všeho, co jsem kdy dokončil, s malým počtem informací a jedním, nebo dvěma obrázkama – wwwTEČKAmmodsTEČKAicTEČKAcz

 8. @LostHarlem Vydávám různá videa každý den. Většinou. Poku´d jsou větší, bývá prodleva. Je to takový můj koníček, stříhat videa a podobně :-))))

 9. @LostHarlem Omlouvám se za špatnou adresu webu, web mi nefunguje, poskytovatel exl, přecházím na jiného.

  Zítra bych mněl být dokončen upload nové adresy, zvané Templayer.707.cz – snad bude zítra fungovat.

 10. @MarvelVsCapc0m Deadpoola má každý rád ! Deadpoola je každý kamarád !
  A hlavně má dobrý kecy xD
  Ať už v komiksech, nebo v seriálu, nebo ve filmu ! xD

  Ale …. tak výraznou superhrdinskou tvorbu postavy u DC Online …. to už je jedno, čí fanoušek jseš ! Projdi cleý video, stojí to za to !! Jestli chceš, můžem se setkat ve hře, hra je zadarmo ! (a je to ta nej superhrdinská hra, co jsem kdy hrál ! a ještě jako MMO !)

 11. @MarvelVsCapc0m Moje rychlost uploadu je 15 kB za sekundu !! A viděls video xD

  Film nic moc, v kresleným seriálu Xmenů se myslím objevil a taky byl docela prominentní v nějakém kresleném filmu, Worverine versus Hulk tuším.

 12. @MaxinorteNxD Herní launcher (okénko pro spuštění a patchování hry) je velice zabugované a je plné chyb, jelikož je to v podstatě okénko Internet Exploreru, IE, neboli toho nejhoršího prohlížeče, akorát že bez framu. Mně samotnému trvalo týden, než se mi povedlo hru spustit … zkus to spustit znova a jestli se to patchování znova sekne, zkontroluj nastavení internet exploreru, Javy v IE, flash playeru a nastavení activeX prvků. Přes PM pošlu odkaz na launcher pro jiné prohlížeče.

 13. Jen dvě pro free účet, abys jich měl víc, musíš zaplatit.
  A nebo new účet, ale nejsem si jist, jestli je to dovolené. Mohli by ti další učet vytvořený/dlouho hraný z jedné IP adresy smazat. Teď jsem se to snažil vygooglovat a vcelku neúspěšně, jediné relevantní bylo, že to povolené není, ale je strašně obtížné na to přijít. Takže další email a new účet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *